UFIREG - це абривіатура: "Ультрадисперсні частинки - обґрунтування внеску в розвиток політики захисту навколишнього середовища та охорони здоров’я"

До складу робочої групи проекту "UFIREG" входять експерти з чотирьох європейських країн в галузі охорони навколишнього середовища / забруднення повітря та здоров'я людини. Метою проекту є сприяння збереженню здоров'я людей. Проект розпочав свою роботу 1 липня 2011 року та буде завершений31 грудня 2014 року.

Ми, учасники проекту "UFIREG" будемо проводити вимірювання ультрадисперсних частинок в повітрі п'яти європейських міст (Дрезден, Аугсбург, Прага, Любляна та Чернівці) і аналізувати їх вплив на здоров'я населення. Вважається, що надтонкі частинки можуть впливати на індивідуальне здоров'я в цих п'яти містах. Ми будемо використовувати отримані результати, щоб зробити внесок в екологічну політику в Європі, а саме в План Чистого повітря для Європи. Всі результати в подальшому буде передано медичним страховим компаніям, місцевому та національному політичному керівництву,  органам охорони здоров'я та навколишнього середовища, а також міським жителям. Ми прагнемо зробити свій внесок у поліпшення якості повітря в Європі. Основною метою науково-дослідних проектів, а також діяльності політиків має бути захист здоров'я людини. Населення повинно впливати на формування політичних спрямувань та оцінок. Самі люди також є важливою ланкою у покращенні якості повітря та захисті свого здоров’я.

Broshure (ukr)

Partner Partner